Posted on

Експерименти КМУ: чи діють вони в реаліях сьогодення

Понад рік тому, Кабінет Міністрів України анонсував майбутню можливість відкриття ринку онлайн продажів необробленої деревини. Така можливість стала доступна практично відразу після оголошення про запланований експеримент. Вже в лютому минулого року, ринок став доступний і цей важкий для всіх рік показав дуже непогані результати.

Які проблеми вирішував новий експеримент

Довгий час, продаж лісів була болючим питанням для уряду. У цій галузі було зафіксовано найбільшу кількість незаконних злочинних схем, які були спрямовані на знищення економіки країни. Олігархи працювали тільки на власний інтерес і проводили таємні покупки виключно на шкоду країні і громадянам України.

Поява системи Прозорро в 2016 році спочатку сприйняли як знущання над народом. Система була складною на перший погляд, а велика частина підприємств не вірила в цілі впровадження зарубіжного досвіду. Однак роки показали, що саме Прозорродосягає знищення корупції на найбільш актуальних ринках країни.

Необроблена деревина тепер теж перебуває під контролем учасників торгів. Кожен, хто бажає взяти участь у торгах, проходить простеньку, але дієву процедуру авторизації. Забезпечення торгів і відсіювання недобросовісних учасників довірена товарним біржам, які довели свою чесність.

Українська універсальна біржа є однією з перших товарних бірж, яка отримала сертифікацію на проведення онлайн-торгів і сумлінно виконує покладені на неї зобов’язання. Саме тому, за період важкого 2020 року, статистика показує перевищують всі очікування результати.

Продаж лісу-кругляку у Житомирі

Щоб ознайомиться з процедурою купівлі та продажу кругляка в Житомирі, потрібно прочитати дуже корисну статтю на УУБ. Ознайомитися з нею можна за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/prodat-dub-kruglyak-u-zhtomri-na-prozoroprodazhi/. Це не єдиний цінний інформаційний матеріал, який опублікований на даному ресурсі.

Радимо перейти на офіційний портал УУБ і ознайомиться з усіма функціями, які надає цей ресурс.Він сприяє не тільки успішному проведенню майбутніх торгів, а й загальному розвитку в сфері онлайн-закупівель всередині системи Прозорро.Продажі.