Posted on

Система покупки арештованого майна

На даний момент система покупки арештованого майна якраз проходить через деякі зміни, що можуть сильно вплинути на всіх учасників такого роду договорів. Варто говорити про те, що в минулому все це регулювалося дуже погано. В результаті байдужого ставлення страждали в першу чергу бізнесмени, яким знадобилися певні види майна, яке часто реалізується як арештоване. Однак все зводилося до того, що шматки землі та іншу продукцію такого характеру отримували або самі чиновники, або їх родичі. У деяких ситуаціях підприємцям все ж вдавалося купити щось і для себе, проте оприлюднена вартість явно була значно нижче тих сум, які були сплачені насправді.

Саме тому питання регулювання даної проблеми ось уже кілька років поспіль стоїть дуже гостро. При цьому з кожним роком, коли активно з’являються нові варіанти щодо рішення даної проблеми, ситуація тільки погіршується. Адже час іде, світ навколо змінюється, але ось цей старий і недосконалий процес все ще залишається актуальним. На даний момент вже готовий новий алгоритм дій, який допоможе вам відійти від цієї ситуації і більше часу приділити якимось більш серйозним моментам.

Як наразі реалізований процес купівлі арештованого майна

Як ми вже сказали, система була досить-таки застаріла і однозначно вимагала максимально серйозних змін. Саме тому вибір державних діячів упав на електронні аукціони. Тут все досить просто, ви реєструєтеся на спеціальному акредитованому майданчику і переходите на sale.uub.com.ua, де і можна буде побачити велику кількість різних аукціонів. Серед усього цього розмаїття вам потрібно буде вибрати конкретну сферу, що цікавить вас в даний момент. Потім можна перейти до наступного етапу, який вже по суті і буде самим проведенням торгів.

В результаті проведення торгів, одна з тих компаній, які були її учасниками, отримує право купити певне арештоване майно згідно з договором. Як бачите, тут все досить прозоро і відкрито. Саме це і є ті якості, які намагалися переслідувати творці порталу Прозорро. Після того, як результати аукціону стануть відомі всім, учасники можуть оскаржити рішення по конкретному аукціону, якщо вони бачать в ньому щось неправомірне. Також тут буде можливість оскаржити рішення навіть тими особами, що не брали участь в самих торгах, але випадково помітили якісь порушення. Комісія в будь-якому випадку розгляне це питання більш детально і винесе в результаті свій висновок у цій справі.

Купівля арештованого майна це вкрай складне питання, яке дуже швидко буде доступним кожному. Варто визнати, що вся система виглядає дуже непогано, і однозначно має право на життя. До того ж, портал Прозорро прийнято вважати дуже чесним і відкритим. Так що тут завжди є сенс прийняти деякі нові правила і розширити цей майданчик. Якщо говорити про конкретні нюанси покупки арештованого майна на таких спеціалізованих аукціонах, то варто окремо виділити цю статтю https://sale.uub.com.ua/filter/arrested-property. Тут можна знайти багато корисної інформації, так що якщо є бажання вивчити цю тему більш детально, то можна почати саме з цього матеріалу.

За фактом, процес покупки землі ніколи ще не був таким простим і доступним. Багато підприємців з нетерпінням чекають того моменту, як нова система буде повноцінно запущена. Адже це все відкриває чималі можливості, які в підсумку можуть піднести ваш бізнес на абсолютно новий рівень. На даний момент залишається тільки чекати реалізації цього плану. Судячи з усього, чекати залишилося недовго, проте деяке терпіння нам все ж знадобиться, так як запуск і повноцінна реалізація механізму це різні речі. Може пройти деякий час до того моменту, як все почне працювати на відмінно.