Posted on

Як пройти реєстрацію в Prozorro

Зареєструватися в Prozorro неможливо. Прозорро, електронна система державних закупівель, –це веб-платформа, на якій клієнти з державних та комунальних послуг, клієнти оголошують тендери на закупівлю товарів, робіт та послуг, а юридичні особи конкурують на аукціонах за право постачати дану до держави. Організовано для цих цілей, щоб усі публічні закупівлі здійснювалися відкрито, це пояснює назву системи.

Prozorro працює за такою схемою:

  1. Клієнт (державна установа або державне підприємство) зареєстрований на одному з акредитованих сайтів системи Prozorro.
  2. Клієнт публікує тендер на такому авторизованому сайті. Цей тендер передається на базу системи Prozorro, а звідти більш детально публікується на інших сайтах, які авторизовані в системі.
  3. Крім того, керівники підприємств, зареєстровані на авторизованих сайтах, беруть участь у тендері, роблячи власні пропозиції.
  4. Перемагає та особа, яка пропонує особисті товари чи послуги у тендері за особливо низькою вартістю.

Зауважте, що неможливо зареєструватися безпосередньо в домені Prozorro, лише за підтримки авторизованих сайтів вони були акредитовані. Це є основою їх існування для виробництва тендерів.

Так, наприклад, усі, хто має намір взяти участь у прозорому тендері, можуть бути зареєстровані у джерелі Української універсальної біржі – правової платформи цифрової системи Prozorro.

Щодня в Prozorro оголошуються тисячі відкритих тендерів, які можуть сформувати нові перспективи для вашого бізнесу. Відкритість, безпека та чесність – ключові сильні сторони відомих антикорупційних заходів. Для того, щоб отримати пільги від держави. покупки, вам просто потрібно пройти примітивну процедуру реєстрації на офіційному сайті.

Сайт УУБ в системі Прозорро

З 2016 року УУБ https://sale.uub.com.ua/ru/news/lisoprodukciya-kupyty-na-aukcionah-prozorro-prodazhi тісно взаємодіє з системою Prozorro, має 4 ступені акредитації від Міністерства економіки, торгівлі та сільського господарства і вважається флагманом за кількістю залучених підрядників. Це джерело має відкритий процес реєстрації, який може виконувати кожен у два кліки. А всі необхідні функції розташовані поруч.

На сайті Української універсальній біржі підрядникам надається доступ до кожної бази публічних закупівель, яка наразі є у структурі Prozorro. Завдяки інтелектуальній системі фільтрів кожен підрядник швидко виявить тендери, які повністю відповідають їхнім вимогам. Усі користувачі постійно отримують дані про появу прийнятних для нього пропозицій.

Інноваційне програмне забезпечення разом з надзвичайно детальними порадами особистого адміністратора є постійними компонентами взаємодії з УУБ.

Продаж пиломатеріалів в системі Prozorro

Продаж і отримання деревини, яка не пройшла обробку в електронній тендерної службі Prozorro, відбувається сьогодні ближче. Саме з використанням спеціальної електронної системи Prozorro найближчим часом пройдуть аукціони на все. Нововведення випробувано на виборчих жереб з перших днів.

Вона продемонструвала, що це призводить тільки до позитивних результатів. Правильне використання лісових джерел – дуже важливе завдання. Є шанс зустріти це в сезонний період. Але порівняно скоро з’явилася спеціальна електронна система регулярного обліку, з імовірністю скрупульозного обліку деревини. Слід зазначити, що потреба в потрібній кількості високоякісної деревини може бути задоволена за допомогою системи Prozorro. На кожному тільки одному зручному сайті одночасно стикаються дві особливості договору, знаходять один одного з урахуванням особистих інтересів і вигідних рекомендацій.

Якщо ви хочете взяти участь у відкритому аукціоні, вам необхідно в той же день зареєструватися на Українській універсальній біржі. Цей процес простий і триватиме недовго. Якщо ви хочете подати заявку на участь в онлайн-торгах, не забувайте, що на сайті все робиться без підробок і відкрито, без таємних платежів. Що особливо важливо, правила гри однакові для всіх учасників.

Дані про відкриті аукціони з продажу необробленої деревини

Для того, щоб оперативно купувати значущі і термінові дані про аукціони, що проводяться в електронному форматі, необхідно перейти на УУБ. Кожна доступна тут інформація відрізняється правдивістю і швидкістю.

Якщо вас цікавить ще більше нюансів і ключів до перемоги за участю в електронній торгівлі, то в цьому випадку повідомте про це експертам, набравши їх номер телефону. Вони підтримують вас у вирішенні найрізноманітніших завдань. 

Крім того, варто звернути увагу на симпатичний список розсилки. Також є один спосіб постійно бути в курсі нових подій – підписатися на сторінки у всіх діючих соціальних мережах, тут також багато інформації. Все це дає можливість постійно відбирати для себе тільки унікальні і вигідні рекомендації.